Fantaji Ginga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 82
Join date : 05. 11. 22
https://fantaji-ginga.forumotion.eu

Aréna Kiri Empty Aréna Kiri

Tue Oct 03, 2023 4:07 pm
Místo, kde se nejčastěji pořádají oficiální souboje a také třetí část Chuuninských zkoušek.
Saki Mochizuki
Saki Mochizuki
Posts : 38
Join date : 25. 09. 23

Aréna Kiri Empty Re: Aréna Kiri

Tue Mar 12, 2024 6:51 pm
Učení se techniky Suimen Hoko no Gyo - 441 slov


*Pár dní zpět se Saki naučila chodit po pevných místech jako jsou stromy, zdi či stropy a dneska podle Maki přichází druhá část tohoto tréninku a tou je chození po vodě. Ještě než vyrazili, tak jí Maki s tím vším seznámila a vysvětlila jí proč to může být užitečné. No, netrvalo to moc dlouho, nebylo moc co na tom vysvětlovat. Dneska měla Maki v plánu trénovat v Aréně, kde je aj vodní plocha, která bude na trénink užitečná. Jen doufá, že Saki umí plavat, jestli ne, tak to bude taky potřeba naučit, možná ještě dříve než chození po vodě. Když dorazili do arény, tak se podívala na Saki.* Vlastně nikdy jsem se neptala, ale umíě plavat? Vím že v Iwagakure nebylo moc prostoru se to naučit když tam není tolik volných ploch. *Optala se starostlivě.* Měla bych to umět. Já potají chodila občas do bazénu ke kamarádce. *Řekla s úsměvem a když jí Maki vysvětlila jak to funguje, vlastně stejně jako u chození na pevných objektech, tak se pustili do toho.* Jen si dávej pozor, když dáš do chodidel moc chakry, rozvíříš tím vodu pod sebou a potopíš se. *Řekla veselým hlasem a čekala co Saki udělá. Saki si opětovně složila pečeť tygra a snažila se stoupnout na vodní hladinu. Při prvním pokusu do toho dala více chakry než měla, takže se stalo přesně to, co jí Maki říkala. No, z chyb se člověk učí. Proto vyplavala na hladinu na okraj a zkusila to znova. Tentokrát to šlo. Šlo to daleko pohodlněji než předtím a ani se nepotopila z důsledku toho, že by měla málo chakry v chodidlech.* Výborně, na druhý pokus jsi to zvládla! *Pochválila jí a šla za ní.* A teď mě zkus chytit, ale já se z tohoto místa ani nehnu. To budu mít ale jednoduché. *Zašklebila se Saki s pomyšlením jak jednoduché to je. Maki zůstala stát několik metrů od ní a čekala až se k ní začne přibližovat. Když se Saki začala konečně přibližovat, tak Maki do vodní hladiny udeřila ránou a vyslala do ní chakru aby se začala vlnit což Saki vyhodilo z rovnováhy a tím pádem se opět potopila. Takhle to zkusili ještě mnohokrát, než se Saki konečně přiblížila dostatečně dopředu k Maki a než jí konečně chytila.* Mám tě! Vyhrála jsem! *Během tohoto tréninku se Saki naučila dokonce vyplavat na hladinu a opřít se rukou o vodní hladinu. Vlastně to samé co dělala s chodidly udělala s dlaní, tudíž nemusela furt ke kraji vodní plochy.* Pojď, vrátíme se zpátky a příště v tom budeme pokračovat aby jsi se v tom zdokonalila. *Řekla s úsměvem na tváři.* Jasně! *Nadšeně poté šli obě zpět domů.*

KONEC RPG
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru