Fantaji Ginga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Posts : 82
Join date : 05. 11. 22
https://fantaji-ginga.forumotion.eu

Hřbitov Kirigakure Empty Hřbitov Kirigakure

Tue Oct 03, 2023 4:01 pm
Místo, kde jsou pohřbeni Shinobi z vesnice Kirigakure při službě.
Saki Mochizuki
Saki Mochizuki
Posts : 38
Join date : 25. 09. 23

Hřbitov Kirigakure Empty Re: Hřbitov Kirigakure

Tue Mar 12, 2024 6:10 pm
Učení se techniky Ki Nobori no Shugyo - 579 slov

*Už je to nějaká doba co se Saki přistěhovala do Kirigakure jako výměnný ninja, tedy zatím student, za účelem zlepšení vztahů mezi Iwagakure s Kirigakure. I když Saki není v akademii úplně oblíbená, spíš jí přijde, že se na ní ostatní koukají skrz prsty a nebýt tam Maki, tak by jí i šikanovali, tak se snaží ze všech sil co může. Dneska přišlo na praktickou část s Maki, kde jí bude Maki učit nějaké základní techniky, které je potřeba umět aby mohla bez problému projít geninskou zkouškou. Nechce být přeci studentem akademie navždy, že? Dneska proto šla Maki i Saki k jednomu odlehlejšímu místu, kam nechodí tolik lidí a kde budou trénovat.* Super, takže teď tě naučím jednoduché chození po zdech a jednoduché chození po vodě, dobře? *Saki jen pokývla hlavou na souhlas.* Dobře, nejdříve si nahromadíš svojí chakru u nohou a pak jen budeš chodit, můžeš si to zkusit i po zemi, měla by jsi cítit jak jsi "přilepená" k zemi dokud nezvedneš jednu ze svých nohou. *Tak jak Maki řekla, tak i předvedla, ale nebylo to moc vidět, v jejím podání to zkrátka vypadá dost jednoduše. Saki to zkusila také, složila si pečeť tygra pro lepší soustředění se na svůj chakrový oběh v těle a zkusila do nohou nahromadit nějakou tu chakru. Něco málo cítila, ale nebylo to moc. Proto přidala na chakře. Pak už cítila víc, že je k zemi "přilepená".* Myslím že to mám! *Řekla radostí a podívala se ze svých nohou na Maki.* Dobře, tak teď můžeš jít a zkusit si to na strom, ale dávej pozor, jakmile dáš do nohou více chakry, tak kůra pod tvými chodidly popraská. Ukážu ti jak na to. *Šla blíže ke stromu, který byl u nich a dala si jednu nohu chodidlem o strom přičemž druhou stála na zemi.* Pořádně se koukej, budeš dělat to samé co předtím, ale jakmile dáš do toho méně chakry, tak se na stromu neudržíš a spadneš. Musíš přesně vyvážit poměr chakry, který máš nahromadit v chodidlech. *Následně předvedla a vyšla na větev, která byla přibližně 4 metry ve vzduchu.* Teď to zkus ty. *Řekla a Saki si to šla také zkusit. Nahromadila si do chodidel chakru a prvně šlápla na kmen stromu jednou nohou, nezdálo se že by tam dala moc chakry aby se neporušila kůra. Proto na kmen se pokusila přesunout druhou nohu, ale jakmile jí zvedla ze země, tak ihned spadla. Jedna noha zdá se, že jí neudrží, neměla tam ani dostatek chakry.* Vidíš, já ti to říkala, zkus to znova. *Řekla s úsměvem.* Sakra! *Rychle vstala ze země a opucovala se a šla to zkusit znova. Když to zkusila podruhé, tak do nohou dala naopak moc chakry, a proto se kůra porušila. Když to zkusila ještě jednou, tak tentokrát udělala pár kroků, ale začala rychle ztrácet kontrolu a snažila se udržet na kmeni, proto automaticky zvýšila objem chakry v chodidlech, ale to mělo za výsledek akorát to, že se kůra opět porušila. Když to zkoušela znovu a znovu, tak se jí pomalu podařilo vyšlapat až nahoru. Pak se zkusila ještě udržet vzhůru nohama, ale to jí překvapivě šlo už samo od sebe.* Super, dokázala jsi to. Mě to trvalo 3 dny než jsem se to takhle naučila. Jupí! *Zajásala si nahlas.* Fajn, tak teď půjdeme na jídlo, jsem si jistá že máš hlad. *Seskočila dolů a Saki jí následovala, ale ta to spíš sešla než aby to skočila.* Ano! *Zareagovala na to, že by měli jít spolu na jídlo.*

KONEC RPG
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru